קבלן חשמל
קבלן עבודות חשמל מעסיק תחתיו צוותים מקצועיים  הכוללים מהנדסי חשמל, הנדסאים, טכנאים וחשמלאים מוסמכים הכפופים לתוכניות שהוגדרו מראש על פי תוואי השטח ודרישות הלקוח ותפקידו לפקח על כל עבודות החשמל המתבצעות בשטח.
כמובן שככל שהמבנה גדול יותר כך מערכת החשמל בו ענפה ומורכבת יותר. האחריות המקצועית והביצועית מונחת בלעדית על כתפיו של קבלן החשמל.
צוותי הפעולה עובדים במקביל כקבלני חשמל באתרים שונים ועובדה זו מאפשרת לנו לבצע במקביל מספר רב של פרוייקטים בפריסה ארצית ומבטיחה מענה מיידי לכל לקוחותינו.
חלק ניכר מפעילות החברה נשען על שיתופי פעולה עם אדריכלים, יזמים, רשויות מקומיות וחברות בנייה.
החברה מאמינה בתכנון כלכלי לכל פרויקט, ובתוך כך, מספקת הכנת כתב כמויות תוך התחשבות בצרכי התכנון האדריכלי והוזלת עלויות של מבצעים וספקי ציוד ומערכות לפרויקט. התוצאה: פרויקט כולל בהיקף עלות נמוך יותר. 
תכנון חשמל
תכנון מערכת החשמל בבית הוא בבחינת סוף מעשה במחשבה תחילה.
כל הכרעה מוקדמת ונבונה באשר למיקומם ומספרם של השקעים ונקודות התאורה, הטלפון והטלוויזיה, תחסוך אחר כך הרבה כאבי ראש, הוצאות וטרחה. תכנון מוקדם של מערכות החשמל והתקשורת ע"י מי שהוסמך לכך, אמור למנוע חריגה מן החוק. חלוקה נכונה ומאוזנת של קווי הזינה בבית ומניעת תקלות או סיכון פיזי בעתיד. ביצוע שינויים עתידיים במערכות אלו, אם בכלל יכולים להתבצע, עלולים לגרור סיכון בטיחותי ממשי למשתמשי הקצה וכן הוצאה כספית גבוהה ומיותרת.תכנון מערכת החשמל בבית הוא קודם כל עניין בטיחותי. המערכת צריכה לפעול בלי להוות סיכון לאף אחד מהמשתמשים בה, ולכן כל פרט בתכנון צריך להתבצע ולקבל אישור מבעל מקצוע מיומן, שהוכשר לכך.התכנון צריך לכלול את כל האמצעים והאביזרים שהמשתמש מתכוון להפעיל בעתיד בביתו: מערכות החשמל, התקשורת, המיחשוב והבידור. התכנון יתחשב בהרגלי הצריכה הנוכחיים של המשתמש ובהרגלים העתידיים.  אנו נעזרים בנסיוננו הרב והבנתנו את הנדסת החשמל על מנת לערוך תכניות חשמל ותקשורת לפני ביצוע העבודה וכך אנו יכולים להבטיח שכל מוצר מותאם לפי מידותיו שימושיו וצרכיו של לקוח ספציפי וכך משרת את משתמש הקצה בדרך היעילה ביותר.
היות וחברת ברוך דיל בע"מ מעניקה קשת רחבה של שירותים בתחום מערכות החשמל אנו מהווים עבור לקוחותינו "קורת גג אחת" לפתרונות חשמל ומסוגלים לראות ולצפות בתמונה המלאה.
ביצוע:
1. תכנון מתקני חשמל ובקרה, כולל תכנון מע' מתח נמוך, תכנון מערכות גנרטורים, מתקני אל פסק ומע' תקשורת.
2.הצגת מפרטים ובדיקות מלאי להערכת כמויות לצרכי הנפקת מכרזים או תכנון תקציבים.
3. ייצוב מע' חשמל ובקרה בחברה, תוך שימוש באמצעים ממוחשבים לקישור זרמי קצר ותאורה.
4. עיצוב וייעוץ חשמל תוך שימת לב לבטיחות ואסתטיות.
עבודות חשמל לבתים
הכנת טבלה של כל צרכני החשמל בבית, הקיימים והעתידיים, לפי עוצמת הזרם והמיקום שלהם בשטח על מנת לבחון את העומסים הצפויים, ובהתאם לתכנן את חלוקתם בלוח החשמל.
מעבר לעבודות תחזוקה שוטפות של לוח החשמל אנו מבצעים: תכנון פאזות חשמל והגדלתן במידת הצורך, החלפת חוטי חשמל, הסתרה ובניית תעלת מגשר בתוך הקיר ועוד. 
תכנון וייעוץ לפני שיפוץ
אנו עוסקים בתכנון וייעוץ לפני שיפוץ וביצוע לאחריו.
התקציב הינו החלק המשמעותי והמהותי ביותר בכל תהליך שיפוצים בשל היותו המסגרת המעשית המגבילה וזו שממקדת את השיפוצים אל התוצאה הרצויה. התהליך המשמעותי השני הינו שקלול הרצונות השונים של בני המשפחה והצפיות העולות ממנו.
לאחר שקלול שני הפקטורים המרכזיים, ולאחר בחינה של מצב הנכס הקיים, תותאם תוכנית עבודה הממצה בדרך מקסימלית את התקציב מול הרצונות, כתיבת כתב כמויות במידה ועולה הצורך ואח"כ ביצוע כל עבודות החשמל הנדרשות.
בניינים חדשים
קבלן החשמל מלווה את הבניה כמעט מיומה הראשון. העבודה מתבצעת בתיאום ועל פי תוכניות חשמל, תקשורת ותאורה שהאדריכל מספק לפרוייקט.
בעת היציקות: הנחת צינורות השחלה מה 'פילרים' ברחוב (ארונות הסעף) של חברת חשמל, בזק והכבלים, לכיוון ארון החשמל הביתי.
אנו דואגים גם לכבל 'הארקה' מהארון הביתי לצנרת המים ולבסוף מעבירים צינור נוסף עם חוט משיכה לתשתית עתידית.
במהלך הבנייה אנו עוסקים, בין היתר: הכנות לכבלי חשמל ואינטרקום בשער הכניסה ובשער החניה החשמלי, הכנסת גופי תאורה שקועים לתוך יציקות התקרה (בקירות ובגדר הבנויה), הכנת לוח חשמל נפרד לקומה, בית או ליחידה נפרדת, הכנה למסכי LCD תלויים,  הכנה לרמקולים תלויים קדמיים ואחוריים ולסאב וופר, התקנת מפסקים מחליפים בחדרי השינה (לשליטה על האור גם מאזור המיטה), תיאום מזגנים, תיאום עם החברה המתקינה את מערכות האזעקה וגילוי האש, התקנת מפסקים וכו'.
עם סיום הבניה אנו מגישים את המבנה לאישור חברת החשמל.
מבני תעשייה
המושג חשמל תעשייתי מורכב ומגוון ,הוא מכיל בתוכו נושאים רבים ומעניינים כגון:
    מערכות מורכבות
    לוחות חשמל גדולים
    תכנון מדויק ומערכות גיבוי.
בחירת חשמלאים מוסמכים לביצוע עבודות חשמל לתעשייה, דורש אפיון מקדים של צרכי המערכת, שכן חשמלאי למגזר התעשייתי, מספק שירותים שונים לחלוטין מהנדרש לסקטורים האחרים.
כאשר מקימים תשתית חשמל לתעשייה צריך לקחת בחשבון מערכת חשובה מאוד והיא:
מערכת הגיבוי כגון UPS כך שבמקרה של הפסקת חשמל מערכת הגיבוי מספקת מקור חשמל זמני לפני שהגנרטור מתחיל לעבוד, שהוא כידוע גם סוג של גיבוי למערכת החשמל.
נושא חשוב נוסף בהקמת תשתית חשמל לתעשייה, הינו חיבור המקום למערכות התראה ומיגון מגוונות אשר נותנות פתרון שונה בהתאם לצורך.
המערכות בהם משתמשים בעת הקמת התשתית הן: אזעקות, מצלמות, ותקשורת.