ברוך דיל

עם התקדמות הטכנולוגיה ואורח החיים הקדחתני הפולש לחיינו חברת ברוך דיל בע"מ זיהתה את הצורך של הלקוח לרוגע ולהתנהלות נוחה בביתו ועל כן הכניסה לשירותיה את התקנת מערכת הבית החכם ותפעולו.

אנו מתקינים בבית הלקוח את מערכת ויטראה – המערכת המתקדמת ביותר הקיימת בתחום זה בשוק.

יתרונותיה הבולטים ביחס להיצע הפתרונות המוצעים ללקוחות המעוניינים במערכת בית חכם הינם התקנתה הפשוטה והמהירה (המערכת מותקנת על מערכת קיימת ולא דורשת פירוק המערכת החשמלית הקיימת עד ליסוד) וכן מתן פתרון אסתטי ונקי לעין לכמות הגדולה של המפסקים הממלאים את הקירות.

מערכת ויטראה מספקת מפסקי TOUCH עשויים מזכוכית המחליפים את המפסקים הקיימים כיום ומרכזת את כל הפונקציות התפעוליות במקום אחד.
 

מהי מערכת בית חכם?


מערכת בית חכם הינה מערכת ניהולית המותאמת להרגלים ולצרכים המייחדים כל לקוח, ומאפשרת תכנות ושליטה על תפעול כל המערכות החשמליות בבית  ובכללם אף על מכשירים החשמליים, כגון, תאורה, תריסים, אבטחה, מיזוג אוויר, שמע, מולטימדיה, וכל רכיב אשר מופעל על ידי כוח חשמלי. יתרה מזו, המערכת מתוכנתת על פי סדר יומו ואורח חייו של כל לקוח ולקוח וכך ניתן להטמיע "תרחישים" שונים בעת התכנות הראשוני כך שהמערכות החשמליות בבית ישרתו את הלקוח אפילו מבלי ללחוץ על כפתור הפעלה. לדוג': תכנות ירידה / עלייה של תריס חשמלי בהתאם לשעות השקיעה והזריחה המשפיעות על הבית הספציפי על מנת למנוע סינוור מהשמש וכו'.
לנוחיות הלקוח, ניתן לשנות הגדרות , תכונות המערכות ומפסקי ההפעלה ללא צורך בשינוי בחיווט.
באמצעות מערכת הבית החכם ניתן לשלוט על מוצרי חשמל מרחוק באמצעות הטלפון הנייד ו/או מחשב ו/או שלט אלחוטי.

התקנת מערכת חשמל לבית חכם התקנת מערכת הבית החכם מתבצעת תוך מספר שעות היות והיא אינה דורשת פירוק מערכת קיימת אלא מותקנת על התשתית הקיימת.
עבודה ההכנה להתקנה הינה מספר ישיבות עם הלקוח בהן הוא פורס את כל צרכיו ורצונותיו וכן, במידת האפשר, סקירה של סדר יומו. זאת ועוד, נבחנים כל מכשירי החשמל הנמצאים בבית וכן מבנה הבית. כל אלו מעובדים ומוטמעים במערכת  ונבנית תוכנית מותאמת ללקוח המכילה את צרכיו וצרכי הבית במטרה שתשרת אותו בדרך הטובה ביותר.
במידה וצריכים לחול שינויים כאלה ואחרים הלקוח מודיע לחברה על רצונותיו והשינוי מתבצע מרחוק, ללא מגע ידי אדם.
חברת ברוך דיל בע"מ מלווה את הלקוח מתחילת התהליך ועד סופו וכן אחראית על כל שינוי במערכת המותקנת.

יתרונות מערכת ויטראה:

  1. שליטה מרחוק על כל צרכני החשמל מכל מקום וללא מאמץ.

  2. תכנות ה"תרחישים" מאפשר חסכון באנרגיה וזמן ומספק נוחיות מקסימלית לכל יושבי הבית.

  3. במידה וקיימת מוגבלות תנועה פיזית חמורה, ניתן לשלוט על כלל המערכות הביתיות ממקומות מוגדרים, ואף דרך האינטרנט או הטלפון הנייד.

  4. מערכת הבית החכם מספקת תגובה מהירה לאירועים בלתי צפויים כגון אש, ניסיון פריצה, קצר חשמלי, דליפת גז, וכל תרחיש שאינו בשגרת היום יום של משתמשי המערכת. בנוסף, היא יכולה גם לקבל פקודות מערכת אזעקה והתראה שתייתר את הצורך בפעולות נוספות בזמן תרחיש.

  5. תכנות המערכת לפי אורח חייו של הלקוח מספקת פתרון מושלם למשתמש שומר שבת ומצוות.

  6. התקנת מערכת בית חכם של ויטראה מאפשרת מתן פתרון אסתטי ונקי לעין לכמות הגדולה של המפסקים הממלאים את הקירות. מערכת ויטראה מספקת מפסקי TOUCH עשויים מזכוכית ועליהם ניתן להוסיף מילים, אייקונים או אלמנטים אחרים בהתאמה אישית, על מנת לזהות את המתגים בקלות ולהעניק להם מגע אישי.

  7. חשוב לציין כי המערכת מחוברת אף למערכת האזעקה, אינטרקום, טלפון וכדומה.

 

הטכנולוגיה של ויטראה


טכנולוגיית ARANET הייחודית שלנו, מבוססת RF Mesh, פועלת כמו רשת כורי עכביש וירטואלית המחברת את כל הבית דרך מפסקי VTouch Pro ובקר ה- VBox Pro. היופי של מערכת ARANET הוא שמדובר בטכנולוגיה אלחוטית – והמשמעות היא שניתן להתקין אותה גם בבית או במשרד קיים ללא צורך בתשתית מסורבלת בנוסף, מפסקי VTouch Pro יעבדו תמיד, מה שהופך אותה לטכנולוגיה היציבה והאמינה ביותר בתחום החשמל החכם.
עם ARANET, מעולם לא היה פשוט יותר לחיות בבית חכם.