ברוך דיל

מה אנחנו עושים

חברת ברוך דיל בע"מ מבצעת: תכנון, ניהול וביצוע פרויקטים בתחום החשמל ומערכות מתח נמוך תוך התאמה לתקנים מקומיים. ביצוע הפרויקטים מתנהל תחת ליווי ופיקוח אנשי מקצוע מורשים בתחומם והשימוש בטכנולוגיות מתקדמות מסייע להפחתה של זמן השבתת ציוד וללא צורך בהחלפתו. אנו נמצאים בקשר מתמיד עם גורמים שונים בתעשייה ודואגים להתעדכן בכל חידוש שקיים בשוק הישראלי והבינלאומי. כולל השתתפות בכנסים ותערוכות בארץ ובעולם.

למה צריך תכנון חשמל ?

תכנון מערכת החשמל בבית הוא בבחינת סוף מעשה במחשבה תחילה.
כל הכרעה מוקדמת ונבונה באשר למיקומם ומספרם של השקעים ונקודות התאורה, הטלפון והטלוויזיה, תחסוך אחר כך הרבה כאבי ראש, הוצאות וטרחה. תכנון מוקדם של מערכות החשמל והתקשורת ע"י מי שהוסמך לכך, אמור למנוע חריגה מן החוק, חלוקה נכונה ומאוזנת של קווי הזינה בבית ומניעת תקלות או סיכון פיזי בעתיד. ביצוע שינויים עתידיים במערכות אלו, אם בכלל יכולים להתבצע, עלולים לגרור סיכון בטיחותי ממשי למשתמשי הקצה וכן הוצאה כספית גבוהה ומיותרת.
תכנון מערכת החשמל בבית הוא קודם כל עניין בטיחותי. המערכת צריכה לפעול בלי להוות סיכון לאף אחד מהמשתמשים בה, ולכן כל פרט בתכנון צריך להתבצע ולקבל אישור מבעל מקצוע מיומן, שהוכשר לכך.
התכנון צריך לכלול את כל האמצעים והאביזרים שהמשתמש מתכוון להפעיל בעתיד בביתו: מערכות החשמל, התקשורת, המיחשוב והבידור. התכנון יתחשב בהרגלי הצריכה הנוכחיים של המשתמש ובהרגלים העתידיים.
את מערכת החשמל שאינה מתאימה לדרישות הצרכים מגלים בדרך כלל בשלב מאוחר מידי שבו הזמן והעלות אינם מאפשרים תיקון מלא.
בטיחות, יעילות וחדשנות הינן אבני הדרך המתווים את אופן פעולותינו. אנו נעזרים בנסיוננו והבנתנו את הנדסת החשמל על מנת לערוך תכניות חשמל ותקשורת לפני ביצוע העבודה וכך אנו יכולים להבטיח שכל מוצר מותאם לפי מידותיו שימושיו וצרכיו של לקוח ספציפי וכך משרת את משתמש הקצה בדרך היעילה ביותר.
היות וחברת ברוך דיל בע"מ מעניקה קשת רחבה של שירותים בתחום מערכות החשמל אנו מהווים עבור לקוחותינו "קורת גג אחת" לפתרונות חשמל ומסוגלים לראות ולצפות בתמונה המלאה.
 
אנו מבצעים:

1.         תכנון מתקני חשמל ובקרה, כולל תכנון מע' מתח נמוך, תכנון מערכות גנרטורים, מתקני אל פסק ומע' תקשורת.
2.         הצגת מפרטים ובדיקות מלאי להערכת כמויות לצרכי הנפקת מכרזים או תכנון תקציבים.
3.         ייצוב מע' חשמל ובקרה בחברה, תוך שימוש באמצעים ממוחשבים לקישור זרמי קצר ותאורה.
4.         עיצוב וייעוץ חשמל תוך שימת לב לבטיחות ואסטטיות.