ברוך דיל

עבודות חשמל

התפיסה של החברה היא כי לצוות המנהל פרויקט אחריות על הצלחתו. מדובר באחריות אישית, אשר משמעותה עבודה צמודה ויסודית עם הלקוח והשקעת זמן ומשאבים עוד בטרם ביצוע הפרוייקט לצורך וידוא הבנת צרכיו והתאמת הפתרונות הנדרשים לו. 

על מנת להבטיח ביצוע אפקטיבי ואופטימלי בהתאם לדרישות הלקוח, צוות המשרד, לאחר פגישתו עם הלקוח ולאחר הבנת צרכיו שוקד על הכנת תכניות עבודה מסודרות ומפורטות עד הפרטים הקטנים ביותר.

המטרה היא, לחשוב תמיד גם על שלבים עתידיים ולהימנע מבעיות בלתי צפויות. לשם כך, כבר בעת התכנון הראשוני, נדרשים אנשי המקצוע בחברה להפעיל 'ראש גדול', להציג את כל הסוגיות הרלוונטיות ולהיערך לשלבי התכנון המתקדמים בצורה הטובה ביותר.

נושא החשמל הוא נדבך מאוד מרכזי בבית. מלבד כל נושא הנוחות, האסתטיקה וההתאמה לצרכים נושא הבטיחות משמעותי מאוד. מערכת חשמל תקנית ותקינה יכולה להציל חיים.

עבודות חשמל לבתים


הכנת טבלה של כל צרכני החשמל בבית, הקיימים והעתידיים, לפי עוצמת הזרם והמיקום שלהם בשטח על מנת לבחון את העומסים הצפויים, ובהתאם לתכנן את חלוקתם בלוח החשמל.
מעבר לעבודות תחזוקה שוטפות של לוח החשמל אנו מבצעים: תכנון פאזות חשמל והגדלתן במידת הצורך, החלפת חוטי חשמל, הסתרה ובניית תעלת מגשר בתוך הקיר ועוד. 

תכנון וייעוץ לפני שיפוץ

אנו עוסקים בתכנון וייעוץ לפני שיפוץ וביצוע לאחריו.
התקציב הינו החלק המשמעותי והמהותי ביותר בכל תהליך שיפוצים בשל היותו המסגרת המעשית המגבילה וממקדת את השיפוצים אל התוצאה הרצויה. התהליך המשמעותי השני הינו שיקלול הרצונות השונים של בני המשפחה והצפיות העולות ממנו.

לאחר שקלול שני הפקטורים המרכזיים, ולאחר בחינה של מצב הנכס הקיים, תותאם תוכנית עבודה הממצה בדרך מקסימלית את התקציב מול הרצונות, כתיבת כתב כמויות במידה ועולה הצורך ואח"כ ביצוע כל עבודות החשמל הנדרשות.

בניינים חדשים  

קבלן החשמל מלווה את הבניה כמעט מיומה הראשון. העבודה מתבצעת בתיאום ועל פי תוכניות חשמל, תקשורת ותאורה שהאדריכל מספק לפרוייקט.
בעת היציקות: הנחת צינורות השחלה מה 'פילרים' ברחוב (ארונות הסעף) של חברת חשמל, בזק והכבלים, לכיוון ארון החשמל הביתי.
אנו דואגים גם לכבל 'הארקה' מהארון הביתי לצנרת המים ולבסוף מעבירים צינור נוסף עם חוט משיכה לתשתית עתידית.

במהלך הבנייה אנו עוסקים, בין היתר: הכנות לכבלי חשמל ואינטרקום בשער הכניסה ובשער החניה החשמלי, הכנסת גופי תאורה שקועים לתוך יציקות התקרה (בקירות ובגדר הבנויה), הכנת לוח חשמל נפרד לקומה, בית או ליחידה נפרדת, הכנה למסכי LCD תלויים,  הכנה לרמקולים תלויים קדמיים ואחוריים ולסאב וופר, התקנת מפסקים מחליפים בחדרי השינה (לשליטה על האור גם מאזור המיטה), תיאום מזגנים, תיאום עם החברה המתקינה את מערכות האזעקה וגילוי האש, התקנת מפסקים וכו'.

עם סיום הבניה אנו מגישים את המבנה לאישור חברת החשמל.

מבני תעשייה

המושג חשמל תעשייתי מורכב ומגוון ,הוא מכיל בתוכו נושאים רבים ומעניינים כגון:
  • מערכות מורכבות
  • לוחות חשמל גדולים
  • תכנון מדויק ומערכות גיבוי.

בחירת חשמלאים מוסמכים לביצוע עבודות חשמל לתעשייה, דורש אפיון מקדים של צרכי המערכת, שכן חשמלאי למגזר התעשייתי, מספק שירותים שונים לחלוטין מהנדרש לסקטורים האחרים.

כאשר מקימים תשתית חשמל לתעשייה צריך לקחת בחשבון מערכת חשובה מאוד והיא:
מערכת הגיבוי כגון UPS כך שבמקרה של הפסקת חשמל.
מערכת הגיבוי מספקת מקור חשמל זמני לפני שהגנרטור מתחיל לעבוד, שהוא כידוע גם סוג של גיבוי למערכת החשמל.

נושא חשוב נוסף בהקמת תשתית חשמל לתעשייה, הינו חיבור המקום למערכות התראה ומיגון מגוונות אשר נותנות פתרון שונה בהתאם לצורך.
המערכות בהם משתמשים בעת הקמת התשתית הן: אזעקות, מצלמות, ותקשורת.

תכנון תאורה

בתכנון תאורה לבית, ניחן שילוב בין מספר כללי ברזל מנחים, לבין מגע אישי המבדיל בין בית לבית ומייחד את סגנונו.
כללי הברזל העיקריים עוסקים בהתאמת התאורה לריהוט ומראה החלל ולא להיפך; תוך התחשבות בגורם האור הטבעי בכל חלל וחדר; בצורך הקיים לאותו החלל (קריאה, בישול, אכילה, צפייה בטלוויזיה); ביצירת קשר בין סגנונות התאורה בחדרים השונים ועוד.